Na lojalość partnerów i klientów trzeba sobie zapracować. Nie zmienia to faktu, że trzeba być świadomym pewnych mechanizmów i narzędzi, których należy używać. Na customer experience jako wyróżnik firmy w branży finansowej zaczęto stawiać już kilka lat temu, teraz branża nieruchomości zaczyna dostrzegać wartość strategii opartych na lojalności. Nic dziwnego! Budynki starzeją się coraz szybciej a wokół nich jeszcze szybciej pojawiają się nowsze, i bardziej atrakcyjne. Dziś porozmawiamy z Martą Domaradzką na temat tego jak lojalność pomaga w operacjach. Spojrzymy na biznes z perspektywy osoby, która większość swojej kariery działała z ramienia dużej globalnej korporacji. 

O czym będziemy rozmawiać?

  1. Jaki jest klucz budowania dobrych relacji z partnerami biznesowymi?
  2. Jak skutecznie zniszczyć relację z klientem?
  3. Na czym powinien skupić się dostawca, aby współpraca z nim była jak najbardziej wartościowa dla klienta?
  4. Dlaczego warto rozmawiać z klientem o jego oczekiwaniach na początku oraz końcu projektu?
  5. Czym jest customer experience?

Kto dziś mówi?

Marta Domaradzka

Konsultant

Marta posiada kompleksowe, kilkunastoletnie doświadczenie w transformacji miejsca pracy, tworzenia strategii nieruchomości oraz procesie Real Estate dla korporacji i dużych przedsiębiorstw a także wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania finansami i operacjami. Marta uczestniczyła w szeregu niezwykle interesujących projektów w branżach: detalicznej, FMCG, outsourcingu i konsultingu. W swojej pracy skupia się zarówno na zespole jak i indywidualnych uczestnikach pamiętając jak ważne jest dbanie o procesy i świadome zarządzanie zmianą. W swojej karierze pracowała dla Procter & Gamble, Grupy Empik oraz Accenture Poland. Od 2018 roku jako niezależna konsultantka wspiera swoich klientów w kluczowych działaniach strategicznych i operacyjnych w zakresie operacji związanych z nieruchomościami. LinkedIN

Dodatkowe materiały:

  1. O wspominanej w podcaście metodzie Design Thinking rozmawialiśmy już w 5 odcinku z Piotrkiem Wojciechowskim z FUZERS.
  2. A na temat budowania kultury organizacji rozmawialiśmy z HUMANRISE
  3. W tym odcinku rozmawiamy na temat Customer Experience o czym możecie poczytać na przykład tutaj, czy tutaj.
  4. Przywołaliśmy również pojęcie Customer Journey Map, czyli ścieżka klienta. Możecie stworzyć taką ścieżkę we własnej firmie korzystając z tych 10 przykładowych case’ów,

 

Kilka słów na koniec

Dziękuję za to, że spędziliśmy te kilkadziesiąt minut razem. Kolejne odcinki podcastu będziemy publikować co tydzień w każdą środę.

Naszych podcastów możesz słuchać na telefonie w aplikacji Apple Podcast (jeśli masz iPhone to masz tą aplikację preinstalowaną na telefonie), na urządzeniu z systemem Android w aplikacji Google Podcasts lub na Spotify.  Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych audycji koniecznie zasubskrybuj nasz kanał w swojej aplikacji.

Koniecznie podziel się z nami pomysłami na to kogo zaprosić do kolejnych odcinków i jakie tematy poruszyć. Napisz na podcast@proptechpoland.org i podrzuć pomysł. A może to z Tobą powinniśmy porozmawiać?

 

Photo by Chris Liverani on Unsplash