Podcast Proptech Poland

Mówimy o cyfrowej transformacji w branży nieruchomości. Przedstawiamy ciekawych ludzi, praktyków, profesjonalistów, tłumaczymy zawiłości technologiczne, uczymy jak mądrze korzystać z cyfrowych innowacji i budować w oparciu o nie produkty i usługi. Weź ze sobą nasz podcast na trening biegowy lub słuchaj go w drodze do biura. Ucz się, rozwijaj, inspiruj i bądź na bieżąco!

 

Czy wiesz, że możesz nas wygodnie słuchać na swoim telefonie? Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon a potem zapiszesz się do kanału, żeby nie przeoczyć żadnego odcinka!

Listen to this podcast on Spreaker

Podcast to forma audycji radiowej, którą możesz zabrać ze sobą i słuchać podczas joggingu, na siłowni, w drodze do biura czy rano zamiast radia. Na dodatek u nas nie ma reklam leków na wątrobę ani informacji o nowych środkach piorących. Podcasy przeżywają na świecie renesans bo ludzie zwyczajnie nie mają już tzw. „screen time” – czasu na wpatrywanie się w ekran – a nadal chcą się uczyć i lepiej rozumieć nowe możliwości.

Przygotowując ten kanał przyjęliśmy kilka założeń. Mówimy prosto i zrozumiale nawet o zaawansowanych technologiach. Odcinki będę trwały tyle ile dojazd z domu do bura lub szybki trening biegowy czyli około 30-40 minut. Kolejne audycje będziemy publikować w każdą środę. Wiedzę czerpiemy od praktyków dlatego zapraszamy do studia ludzi, którzy wiedzą o czym mówią.

Bartosz Dobrowolski zaprasza profesjonalistów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji, zarządzania i cyfrowej transformacji branży nieruchomości.

Podziel się z nami pomysłami na to kogo zaprosić do kolejnych odcinków i jakie tematy poruszyć. Napisz na podcast@proptechpoland.org i nie zapomij dzielić się audycjami z innymi i zasubskrybować kanału!