Dzisiaj bajka z okazji Dnia Dziecka i jednocześnie dwie misje:) Bierzemy udział we wspaniałej, organizowanej co roku akcji, w której podcasterzy publikują bajki nagrane przez innych podcasterów. My mamy przyjemność zaprezentować Wam bajkę czytaną przez Dominika z audycji Po Godzinach.Możecie z dziećmi zrobić sobie misję i przejść się po takiej pajęczynie bajek i poszukać wszystkich odcinków:)

Moją bajke, którą nagrałem z córką Helenką możecie posłuchać u Jędrzeja na kanale Developer Wannabe:

Jest też ważniejsza misja. Tegoroczna akcja wspiera zbiórkę pieniędzy na rzecz Julka Świderskiego więc zajrzyj proszę na stronę Julka i pomóż Mu odzyskać zdrowe serduszko i przyłączyć się do akcji na Zrzutka

Dodatkowe materiały:

  1. Logo odcinka i projektu stworzył Paweł Płocharski z Logonabloga. Dzięki!
  2. Dziękujemy za organizację akcji Rafałowi Jasińskiemu z ekipy Lokomotywa – Stacja Horthampton
  3. Wielkie dzięki Krystian Zych z Jak Zrobić Podcast za realizację podcastu (polecam tego producenta podcastów z ręką na sercu)

Kilka słów na koniec

Dziękuję za to, że spędziliśmy te kilkadziesiąt minut razem. Kolejne odcinki podcastu będziemy publikować co tydzień w każdą środę.

Naszych podcastów możesz słuchać na telefonie w aplikacji Apple Podcast (jeśli masz iPhone to masz tą aplikację preinstalowaną na telefonie), na urządzeniu z systemem Android w aplikacji Google Podcasts lub na Spotify.  Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych audycji koniecznie zasubskrybuj nasz kanał w swojej aplikacji.

Koniecznie podziel się z nami pomysłami na to kogo zaprosić do kolejnych odcinków i jakie tematy poruszyć. Napisz na podcast@proptechpoland.org i podrzuć pomysł. A może to z Tobą powinniśmy porozmawiać?